Strony www

Zaufaj profesjonalistom! Od wielu lat proponujemy naszym Klientom strony www, wdrażamy je na serwer, zgłaszamy ją do indeksacji, optymalizujemy, zapewniamy wysokiej jakości treści oraz grafiki, zabezpieczamy i zwiększamy wydajność Twojej strony. Nie musisz o nic się martwić. Zapewniamy kompleksową usługę tworzenia stron www zgodnie z najnowszymi wymaganiami. Wraz z nowoczesnymi trendami, zmienia się również nasze podejście do projektowania stron internetowych. Wdrażamy nowatorskie pomysły, które pozytywnie wpłyną na jej odbiór! Tworzenie stron internetowych to czasochłonne zajęcie, warto je zlecić ekspertom.

Dlaczego tworzenie strony internetowej Twojej firmy powinno się odbyć we współpracy z nasza agencją?

Z nami Twoje strona internetowa będzie:

  • profesjonalna
  • responsywna
  • maksymalnie wydajna
  • w pełni zoptymalizowana
  • właściwie chroniona
  • dobrze zaprojektowana (teksty, układ grafik i wszystko inne)
  • zaprojektowana wg. najnowszych standardów i zgodnie z panującymi trendami UX i UI
  • podczas prac zwracamy szczególną uwagę na wskazówki i wymagania Klientów

Tworzenie stron internetowych w naszej firmie odbywa się w trzech etapach:

Projekt wstępny

W czasie rozmowy z naszym Zleceniodawcą przedyskutujemy wymagania, w tym m.in. jaki ma cel stworzenia strony, jej zawartość, typ, rejestrację domeny itd. Następnie przygotujemy kilka projektów wstępnych mających na celu pokazanie możliwości, dając tym samym naszemu Klientowi pole manewru i wyboru najlepiej dopasowanego projektu strony. Zawsze pozostajemy w kontakcie z Partnerem, który może na każdym etapie zgłaszać swoje merytoryczne uwagi.

Treść i pozostałe materiały


To w naszej gestii pozostaje stworzenie oryginalnej treści oraz materiałów do strony. Redagujemy min. artykuły tematyczne, opis działalności firmy, opisy produktów, a także teksty w stylu "często zadawane pytania" lub tematy na forach branżowych. Następnie bierzemy pod uwagę poprawki według zaleceń Zleceniodawcy. Ostatecznie redagujemy wszystkie materiały graficznych i tekstowe, czego możecie pilnować na każdym kroku.

Zaakceptowanie projektu i publikacja


Po przesłaniu "zielonego światła" przez Kontrahenta, wykonujemy stronę internetową, uzupełniając ją o ewentualne poprawki. Testujemy stronę pod kątem obsługi przez różne przeglądarki, Ostatecznie umieszczamy stronę w sieci, konfigurujemy domenę, dodajemy stronę do indeksów przeglądarek i instalujemy usługi analizy ruchu na stronie, tak abyście zawsze mieli możliwość sprawdzenia jej wydajności.